Sett deg på ventelisten

Statistikk › Avkastning på lang sikt › Berkshire Hathaway

Berkshire gjorde $100 til $6,088,896, indeksen $45,469

15: -12.48%-12.48%1516: 23.42%+23.42%1617: 21.91%+21.91%1718: 2.82%+2.82%1819: 10.98%+10.98%1920: 2.42%+2.42%2021: 29.57%+29.57%2122: 4%+4%2223: 15.77%+15.77%2324: 25.49%+25.49%2425: 10.85%+10.85%2526: -1.56%-1.56%26

To negative år og stor spredning, men ingenting som lignet på langtidsgjennomsnittet på 19.7% i de fleste enkeltår. Kilde: Slickcharts.

Berkshire Hathaway har den lengst dokumenterte rekken der en forvalter slår en bred aksjeindeks. Over sekstien år sammensatte det seg til nær det dobbelte av den årlige raten til S&P 500. Den samme startinnsatsen endte omtrent 134 ganger større.

19.7%Berkshire, annualisert
10.5%S&P 500, annualisert
$6,088,896$100 i Berkshire
$45,469$100 i indeksen

Kun for medlemmer

Resten av denne siden er for medlemmer

Under dette punktet er det 7 seksjoner, 2 diagrammer og 3 navngitte kilder, rundt 550 ord av det. Hvert tall har med kilden det kommer fra og datoen dataene er fra.

Du kan fortsette å se på all statistikk i biblioteket gratis. Innledningen og sammendraget er alltid åpne.