Op de wachtlijst

Stats › Langetermijnrendementen › Berkshire Hathaway

Berkshire veranderde $100 in $6,088,896, de index in $45,469

15: -12.48%-12.48%1516: 23.42%+23.42%1617: 21.91%+21.91%1718: 2.82%+2.82%1819: 10.98%+10.98%1920: 2.42%+2.42%2021: 29.57%+29.57%2122: 4%+4%2223: 15.77%+15.77%2324: 25.49%+25.49%2425: 10.85%+10.85%2526: -1.56%-1.56%26

Twee negatieve jaren en een brede spread, maar in de meeste afzonderlijke jaren niets wat lijkt op het langetermijngemiddelde van 19.7%. Bron: Slickcharts.

Berkshire Hathaway heeft het langst gedocumenteerde track record van een beheerder die een brede aandelenindex verslaat. Over eenenzestig jaar rendeerde het samengesteld tegen bijna tweemaal het jaartempo van de S&P 500. Dezelfde startinleg eindigde ongeveer 134 keer groter.

19.7%Berkshire, op jaarbasis
10.5%S&P 500, op jaarbasis
$6,088,896$100 in Berkshire
$45,469$100 in de index

Alleen voor leden

De rest van deze pagina is voor leden

Onder dit punt staan 7 secties, 2 grafieken en 3 genoemde bronnen, ruwweg 550 woorden. Bij elk cijfer staat de bron waar het uit komt en de datum van de data.

Je kunt elke statistiek in de bibliotheek gratis blijven bekijken. De intro en de samenvatting zijn altijd open.